Aydın Rulo Kağıt'a Hoşgeldiniz...
     
Kurumsal
     

        Karton rulo (masura) imalatı yapmak üzere 1993 yılında şahıs firması olarak 150 metrekarelik mütevazi bir alanda başladığımız üretim faaliyetimizi , 1997 den itibaren Limited Şirket olarak bugün için 4000 metrekarelik alanda  devam ettirmekteyiz.

       Bizim karton rulo olarak ifade ettiğimiz  ürün diğer sektörlerce karton kuka, miğfer boru, karton rolik, karton bobin, karton masura olarakta ifade edilmektedir.

       Başta tekstil sektörü olmak üzere plastik, baskı ve matbaa sektörü vb. ihtiyaç duyan tüm sektörler için 15 mm çap tan 400 mm çapa kadar, 1mm et kalınlığından  17 mm et kalınlığına kadar ve 1 cm den  610 cm kadar gerek sarım için gerekse koruma ve ambalaj için karton rulo (masura) imalatı yapmaktayız.

       Şirketimiz müşteri memnuniyetine odaklı performansı esas almaktadır. Kalite ve zaman dikkat ettiğimiz unsurlardır. Sipariş üzerine imal ettiğimiz ürünlerin İstanbul ili için 24 ila 48 saat içinde diğer iller için 24 ila 72 saat içinde müşteriye teslimi sağlanmaktadır.    

 

    KALİTE POLİTİKAMIZ

        Aydın Rulo Kağıt Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak,

bütün faaliyetlerimizde önce müşteri memnuniyetini esas alarak titiz,hassas,displinli,gizlilik ilkelerine uygun ve öncelikle müşteri beklentilerinide aşan

sonuçlarla müşterilerimizi memnun etmek, eğitim ve biliçlendirmeye gereken önem ve hassasiyeti göstererek personel kalitesini artırmak.

       Tüm birimlerde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, performansımızı sayılar ile ölçüp gelişimimizi kanıtlamak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayıp etkinliği ve verimliliği artırmayı, yeni gelişim fırsatlarını yakalamak.

        ISO 9001:2015 kalite yönetim sistem standardının gereklerini yerine getirmeyi ve her gün işimizi bir önceki günden daha iyi yapmaya çalışarak yarını mükemmmelleştirmeye çalışarak etkinliğini sürekli iyileştirmek.

        Ulusal ve uluslararası standartlara uygun yüksek kalite ürünler ve hizmet üretmek.

        İş sağlığı ve güvenliği çevre koruma uygulamalarına en üst düzeyde önem vererek üretim yapmak.

 

      ÇEVRE POLİTİKAMIZ

         Aydın Rulo Kağıt Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak,

Çalışanlarımızı çevre konusunda bilinçlendirmek, çevrenin korunması, iyileştirilmesi ve kirliliğin önlenmesiyle yasal ve diğer şartlar ve mevzuata

uygunluk sağlayabilmek için sürekli gelişmeyi taahhüt ederiz.

 

         Metin AYDIN

         Genel Müdür

            (imza) 

         

 

 

     
Copyright © 2013 Aydın Rulo Kağıt
Tasarım ve Yazılım:Webimedya